25 sierpnia 2016

Finanse

FINANSOWANIE DLA FIRM

Wiemy, że aby każdy przedsiębiorca mógł się rozwijać czasami musi skorzystać z dodatkowego finansowania. Dlatego nasi doradcy kompleksowo wyjaśnią strukturę kredytu oraz wszystkie koszty z nim związane. Znajdziemy finansowanie i rozwiązania  odpowiadające aktualnym potrzebom Twojej firmy.

W zakresie finansowania dla firm oferujemy:

 • Kredyt obrotowy – przeznaczony na finansowanie bieżących potrzeb firmy. Kredyt ten nie wymaga angażowania środków własnych firmy zaś spłata zaciągniętego zobowiązania w ratach pozwala na dokładne zaplanowanie miesięcznych wydatków firmowych.
 • Linia kredytowa– to swobodny dostęp do dodatkowej gotówki.  Kwota limitu zwiększa saldo rachunku, zaś środki możesz wykorzystać kiedy i na co chcesz.  Jeśli nie korzystasz z przyznanej linii-  nie płacisz , a odsetki opłacane są tylko od wykorzystanej kwoty.
 • Kredyt inwestycyjny – kredyt udzielany na finansowanie przedsięwzięć inwestycyjnych związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.
 • Kredyt pod kontrakt– produkt skierowany do przedsiębiorstw, które wygrały realizację przetargów. Kredyt ten pozwala na pozyskanie środków na bieżącą realizację projektu.
 • Kredyt samochodowy– kredyt przeznaczony na sfinansowanie zakupu pojazdów.
 • Faktoring– forma krótkoterminowego finansowania dla firm udzielających tzw. kredytów kupieckich, czyli firm stosujących odroczone terminy płatności wobec swoich kontrahentów.
 • Leasing – to druga obok kredytu, najpopularniejsza forma finansowania inwestycji, która umożliwia korzystanie z ruchomości, a w ostatecznym rozrachunku – także jej nabycie, bez konieczności jednorazowego angażowania dużych środków własnych.

 

FINANSE OSOBISTE

Chcesz wiedzieć, który bank udzieli Ci kredytu na najbardziej korzystnych warunkach? Masz problem z uzyskaniem finansowania pomimo spłacenia wcześniejszych zobowiązań?

Bez posiadania informacji na temat aktualnych ofert kredytowych na rynku, łatwo popełnić błąd i podpisać umowę, która w dłuższej perspektywie będzie dla Ciebie niekorzystna. Nasi doradcy pomogą Ci przejść przez cały proces pozyskiwania kredytu, począwszy od sprawdzenia jaka kwotę i w jakim banku możesz otrzymać, aż po dopełnienie wszelkich formalności związanych z uruchomieniem środków.

W zakresie finansowania dla osób prywatnych oferujemy:

 • Kredyt gotówkowy- uzyskanie tego kredytu nie wymaga określenia celu wykorzystania środków, środki mogą  być przeznaczone na dowolny cel.
 • Kredyt konsolidacyjny – kredyt przeznaczony na spłatę zobowiązań w innych bankach. Konsolidacja polega na połączeniu kilku zobowiązań w jeden z możliwością obniżenia oprocentowania oraz wydłużenia okresu kredytowania.
 • Kredyt hipoteczny – udzielany na finansowanie budowy lub zakupu nieruchomości przez osoby fizyczne. Jest to kredyt długoterminowy, którego spłata jest zabezpieczona hipoteką.
 • Pożyczka hipoteczna – pożyczka, której głównym zabezpieczeniem jest hipoteka na nieruchomości, do której pożyczkobiorca ma prawo własności. Uzyskane środki finansowe mogą być przeznaczone na dowolny cel.
 • Kredyt refinansowy– kredyt udzielany na spłatę jednego zobowiązania, a nie kilku jak w przypadku kredytu konsolidacyjnego. Głównym powodem refinansowania jest obniżenie kosztów obsługi dotychczasowego zobowiązania poprzez zmianę banku.
 • Sprawdzenie i czyszczenie historii kredytowej w BIK-u

Masz problem z uzyskaniem kredytu pomimo spłacenia wcześniejszych zobowiązań? Zostałeś wpisany do bazy BIK lub BR? Pomożemy Ci naprawić złą historię kredytową.

Usługa Sprawdzenie i czyszczenie BIK-u oraz innych rejestrów (np. Bankowy Rejestr, KRD), pomoże ustalić aktualny stan prawny i wyczyścić negatywne wpisy, które powodują, iż niemal 70% wniosków składanych w bankach kończy się negatywnie.  Najczęstszą przyczyną odmowy kredytu lub gorszych warunków są wpisy w rejestrach, o istnieniu których klienci zazwyczaj nawet nie wiedzą.

Jeśli zdarzyło się, że wystąpiły chwilowe problemy ze spłatą kredytu lub zapomniałeś o kilkunastu złotych debetu-już możliwa jest negatywna historia w BIK-u.

Pomożemy Ci pobrać raport, przygotować odpowiednie pisma, które umożliwią wyczyszczenie negatywnej historii w bazie BIK.