25 sierpnia 2016

Ubezpieczenia

UBEZPIECZENIA DLA FIRM I OSÓB INDYWIDUALNYCH

Szukasz sprawdzonego ubezpieczenia?

Kompleksowym uzupełnieniem naszej oferty jest profesjonalna obsługa brokerska. Nieważne jaką firmę prowadzisz, Twój biznes i ambicje zawsze są najważniejsze. Dlatego naszym zadaniem jest odciążenie Ciebie od odpowiedzialności i trudów związanych z pozyskiwaniem właściwej ochrony ubezpieczeniowej.

Jako niezależny pośrednik ubezpieczeniowy działający na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego mamy możliwość pozyskania ofert ubezpieczenia odpowiadających zakresem i oczekiwaniom Klientów, które jednocześnie pozostają atrakcyjne cenowo. Współpracujemy ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeń w Polsce. Rekomendujemy wybór oferty na piśmie i – co ważne – ponosimy za to odpowiedzialność finansową.

Głównym obszarem działania naszej firmy w zakresie ubezpieczeń jest:

  • tworzenie programów ubezpieczeniowych, które optymalizują zakres, warunki, a także koszt ubezpieczenia
  • czynne wsparcie w procesie likwidacji szkód (od momentu zgłoszenia szkody ubezpieczycielowi, do wypłaty należnego odszkodowania)

Nasza firma dodatkowo zapewnia kompleksową obsługę m.in. w zakresie:

  • ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych
  • ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej
  • ubezpieczeń finansowych
  • ubezpieczeń technicznych
  • grupowych ubezpieczeń na życie pracowników
  • ubezpieczeń osobowych

Dodatkowo, w ramach grupy Spectrum, ściśle współpracuje z nami multiagencja ubezpieczeniowa. Agencja ta ma możliwość przedstawienia kilkunastu indywidualnych ofert od ubezpieczycieli (przykładowo: ubezpieczenia mieszkania, samochodu, turystyczne, OC w życiu prywatnym, indywidualne ubezpieczenia na życie i inne).

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty ubezpieczeń?

Oferty na każde ubezpieczenie sprawdzamy u kilkunastu ubezpieczycieli (w tym ubezpieczycieli typu direct, np. Axa Direct, Link4). Każdorazowo negocjujemy dla naszych Klientów maksymalne dodatkowe zniżki. Doradzamy w zakresie wyboru najkorzystniejszego wariantu ubezpieczenia. Służymy także pomocą w zakresie likwidacji szkody oraz wszelkiej obsługi posprzedażowej ubezpieczenia.